2018 Kova Burcu

2018 Kova Burç Yorumu

 

            Sevecen tavırları ile tanınan kova burcu insanlarının her alanında yeni yıl ile birlikte sürpriz gelişmeler olacak. Kova burçları bu durumlara oldukça alışık olsalar da, 2018 kova burç yorumu bu defa diğerlerinden biraz daha farklı olacağını söylemektedir. Geçen yıl başarıya ulaşmak için çok çaba sarf eden kova burçları, bu yıl daha az çaba ile daha fazla başarıya ulaşacaklar. 2018 yılının, kova burçlarına getirecek en önemli gelişmelerden biri de şanssızlıkların yavaş yavaş ortadan kalkacak olmasıdır.

 

            2018 yılının ilk günleri ile birlikte kova burcunun alacağı etkileri fazlasıyla hissedeceksiniz. Kova burçları, 2018 yılında başta iş ve aşk hayatları konusunda dikkatli olmaları gerekecek. Birtakım küçük sorunlar yüzüne ani kararlar ile elinizdeki işi ve hayatınızdaki kişiyi kaybedebilirsiniz. Ayrıca hayatınızın her alanında kontrolü elinizde tutmalısınız. Çünkü Uranüs, 2018 yılı boyunca kontrolü elinizde tutmanız gerektiğini söylüyor. İş, aşk ve özel hayatınız için kendinize daha farklı bir yol haritası çizmelisiniz. Çünkü bu yıl başarıdan başarıya koşacaksınız. Buna paralel olarak özgürlük ihtiyacınızda da artış olacak. Bu yüzden partnerinizden zamanla uzaklaşmak isteyeceksiniz. 2018 yılının tamamında, yalnız olan kova insanlarını da güzel fırsatlar bekleyecek.

 

            Genel olarak bakıldığında 2018 yılı ile birlikte istediklerinizi alacak ve yeni yıla umutla gireceksiniz. Hayatınız içerisinde düzensiz gibi görünen her şeyi bu yılda düzeltebilirsiniz. Sizleri genel olarak sağlıklı bir yıl beklese de sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor
OkDoğum haritası nedir?
OkBurçlara Göre Hediye Seçimi
OkEvlilikte Burçlar ve Davranışları
OkBurçların İlginç Takıntıları
OkAy Burcu Nedir
OkBurçların Sırlı Dünyası

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.