Aslan Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği

 


Aslan Burcu - Aslan Burcu

Aslan Burcu  kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Aslan Burcu burcu kadını ve Aslan burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Aslan ve aslan bu ikili hakimiyet, hüküm etmek meraklısı olduğu için, kendisiyle aynı karaktere sahip bir partnerle anlaşmakta zorluk çekebilir. Özellikle her ikisi de burcun kuvvetli yanlarıyla donatılmışsa, anlaşmaları biraz zaman alan bu çift, aslında toplumsal yaşam için idealdir. Ama biraz çaba gösterip, biraz da fedakarlıkta bulunduklarında, hayata bakış açıları ve düşünce yapıları birbirlerine benzer. Aynı burçtan iki insanın anlaşmaları çok kolay da olabilir çok zor da. Aslında bu, biraz da onlara bağlıdır. Her ikisi de lükse oldukça düşkün olan bir çiftin maddi durumu, zaman zaman zorluklar yaşamalarına neden olabilir. İkisinden birinin biraz tutumlu olmasını tavsiye ediyoruz. Aslan burçları lider burçtur ve dışarıdan oldukça katı, soğuk görünebilir.

Ancak içinde sıcacık ve yumuşak bir kalbi vardır. Karşısındaki kişi de aynı durumda olduğunda bu ilişki biraz zorlayıcı olabilir, ancak her ikisi de aynı özellikleri taşıdığından birbirlerini anlamakta fazla zorlanmayacaklardır. Hem kadın, hem erkek burç ateş grubudur ve aynı burçtan kadın ve erkeğin birçok ortak noktaları olabilir. Aslan burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, ikilinin arasında harika ve kusursuz bir uyum olduğunu söylemek yanlış olur. Çünkü her ikisi de lider karakterlere sahip olduklarından, birbirlerini yönetmek isteyeceklerdir. Bu ilişki her şeye rağmen uzun süreli bir birliktelik olabilir. Çünkü birbirlerini anlamakta zorlanmayacak ve birbirlerine karşı daha anlayışlı olacaklardır.

Bu ilişkide ikilinin arasında bir uyum vardır. Bir eve iki aslanın biraz fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ama ikilinin yükselenleri bu ilişkide oldukça etkilidir. Birisi alttan almayı öğrenirse, diğeri de ondan ders alacak ve birbirlerine karşı daha ılımlı davranacaklardır. Aslan ve aslan burcunun birlikteliği, genel anlamda özenilecek ve aklı başında bir birliktelik olacaktır. Birbirlerinin duygu ve düşüncelerine anlayış gösterdikleri müddetçe arzu ve isteklerine karşılık verebileceklerdir. Aslan burcu, ayakları yere sağlam basan bir karaktere sahip olduğundan, karşısındaki aslan ile aynı hayat görüşlerine sahiptir. Bu da, onları özenilecek bir çift yapıyor.

Bu ikili, tutkulu aşklarını cinsel hayatlarında da sürdürürler. Birlikte oldukça uyumlu olan çiftimiz, yatakta birbirleri ile uyum içinde olduklarından, aralarındaki elektrik yatakta da görülecektir ve birlikte yepyeni deneyimler denemekten hiç bıkmayacaklar. Bu ikilinin cinsel yaşamı oldukça aktif ve sıcaktır. Aslanın aşk oyunlarına düşkünlüğü, samimiyeti ve sevgisini gösterebilmesi seks yaşamlarının da oldukça doyurucu ve hareketli olmasında etkilidir. İhtiraslar ve tutkular bu ilişkide dolu dizgin yaşanacaktır.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.