Aslan Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği

 


Aslan Burcu - Terazi Burcu

Aslan Burcu kadını ve Terazi burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Aslan Burcu burcu kadını ve Terazi burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Çok canlı, tatlı ve ateşli bir birliktelikleri olacak ve yapılacak işler, ilginç sohbetler, kalabalık arkadaş gurupları ile dopdolu bir beraberlik yaşayacaksınız. Her ilişkide olduğu gibi bu ilişkide de küçük çabalar gerekli olacaktır. Terazi insanları analitik düşünen güçlü kişilerdir. Onların bu yönü aslanın kafasını çelmeye yetebilir. Hava elementi Terazi, ateş elementi Aslanın alevini parlatacaktır. Bu ikiliyi zorlu günler bekleyebilir ancak sabırlı olmakta ve karşı tarafı anlamaya çalışmakta fayda var. Aslan burcu çok gururludur, geri adım atmak onun ruhuna terstir. Dolayısı ile ilişkide bir sorun olduğunda bunu çözmek terazi burcuna düşüyor. Dengeli ve gerçekçi yapısı ile aslanın yanında durmayı başarabilirse terazi, aslanla birlikte mutlu bir beraberlik yaşayabilir.

Bizim tavsiyemiz, bu ilişkide aslandan çok terazinin aslana ayak uydurması. Çünkü aslan, dışa dönük de olsa duygusallığa önem verir. Her iki tarafın da yaşamında aşkın çok büyük bir önem sahip olması, bir araya gelmelerini kaçınılmaz kılar. Aslan burcu ve terazi burcu birlikteliği, çok dikkat çekici ve ömür boyu sürdürülebilir bir ilişkidir. Sıra dışı olacağını garanti edeceğimiz bu ilişkide, kimin daha baskın olacağı hiç belli olmaz. Çünkü her ikisi de dikkat çeken ve kendine güvenen kişilerdir. Bu durumda, ipler her ikisinin de elinde olabilir. Ama ikisinin birden elinde olmayacaktır. Çünkü bu ikili sürekli bir yarış içinde olabilir.

Terazi burcu oldukça sadık ve güvenilirdir. Yani aslan burcunun yıllardır başkalarında arayıp da bulamadığı sadakati terazi ona verecektir. Rahat ve kaliteli bir yaşama sahip olmak için sürekli çalışan ve bu uğurda hiç yorulmayan aslan burcu, gerçek mutluluğu terazi burcunda bulacaktır. Aslan burcu merttir ve güvenilirdir. Sevgilisinin de en iyi sırdaşı olacaktır. Terazi burcu onun en çok bu tavrından etkilenecektir. Bu ikilinin seviyeli bir birliktelik yaşayacaklarından emin olabilirsiniz.

Aslan ve Terazi burcu cinsel yaşamlarında, hayatın diğer alanlarında olduğu gibi mükemmele yakın bir uyum içindedirler. Aslanın sıcaklığı, Terazinin zerafeti ile birleşince, sekste de müthiş bir ikilinin ortaya çıkması kaçınılmazdır. Terazi burcu aslan burcunu asla terk etmeyecek bir burç olduğu için, aslan burcu ona güvenmekte sorun yaşamayacaktır. Asla ısrarcı bir karakter olmayan terazi burcu, bu yönüyle aslan burcunun çok hoşuna gidecek. Lüks yaşantısı ile terazi burcunun dengeli tavırları bir araya geldiğinde, bu ikili birbirlerine ayak uydurmaya çalışmalıdır. Bu ikili, uzun bir birliktelik yaşar ve nitekim de sonunda evlenebilirler.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.