Boğa Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği


Boğa burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Boğa burcu kadını ve Aslan burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Boğa kadını ve Aslan erkeği aslında birbirine benzeyen iki karakterdir. Bu iki burcunda egoları üst seviyede olup, Güzel olan herşeyden zevk almasını bilen burçlardır. Vefalı ve hayvan sever bu iki burç, sokakta bir hayvan görse hemen sahiplenmek isterler. Bu iki burç ilişkilerde asla ve asla üçüncü bir şahsa yer yoktur. Çok farklı şeyler düşünebilirsiniz birbirnize sık sık sevgi gösterebilir buna git gide alışabilirsiniz. Güvenlik duygusu arasınız birbiriniz’de ve bunu sevginiz ile örtersiniz.

Aslan burcu abartmaktan ve şımartılmaktan hoşlanır, boğa burcu sevgi ve saygıdan hoşlanır. Eğer bu ilişkiye başlamak istiyorsanız birinci çocuğunuz oldu demektir. Bu çocuğa sevgi gösterileri, ilgi manyağı yapmanız gerekir. Aslan burcuna ilgi sevgi veya onu şımartmazsanız ondan nefret ettiğinizi veya sevmediğinizi bile düşünebilir, ona sevgi gösterin ve asla onu tertk etmeyin. Sizi yanlış anlamamasına özen gösterin. Aslan size bir süpriz parti yapabilir sanat ile uğraştığını kanıtlamak isteyebilir lakin aslan aslında pohpohlanmak ister ve sizden ilgi bekler. Aslanlar reklamcı oyuncu televizyon programcısı olabilir hepsi aslında bir meslek sahibidir ama en çok emekli olup rahat etmeyi ister.

Boğa kadını sabırlı bir karakterdir. Boğa hayatta her şeyin üstünden sabırla gelebiir. Boğa ve aslan burcunda sabır ve ilk adım önemlidir. Aslan burcuna nazaran biraz siz adım atmanız gerebilir. Ama siz karşınıza çıkan en ufak engelde yardım isterseniz bu yolda mağlup olmayı kabullenmiş olursunuz. Özelliklerinizi kullanın ve ilişkinize gölge düşürmeyin ve ilişkinizi sürdürün. Boğa çok sabırlıdır ne yaparsanız yapın onun sabrını asla kıramazsınız. Siz en iyisini yapın ki boğa’da size karşı en iyisini yapsın. Aslında birbirinize çok benzersiniz ve maddeye önem vermezsiniz. Etrafınızda şahşalı eşyalar istersiniz ve zevkinizi tatmin etmek isterseniz çoğu zaman. Aslan kanıtlı olmak ve geçici olmamak ister ve sizden’de bunu bekler aslında.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor
OkDoğum haritası nedir?
OkBurçlara Göre Hediye Seçimi
OkEvlilikte Burçlar ve Davranışları
OkBurçların İlginç Takıntıları
OkAy Burcu Nedir
OkBurçların Sırlı Dünyası

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.