Boğa Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği


Boğa burcu kadını ve Başak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %90 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Boğa burcu kadını ve Başak burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Boğa ve başak ilişkisi sizin için hayal gibi bir beraberlik olacaktır. Boğa ve Başak burcu toprak elementi olup, toprak burcu olması size bir etken sağlayacaktır. Bu iki burç sokağa çıkmayan, para harcamayan, evim evim güzel evim modundan bir ilişki açığa çıkar. Başak kadınının güvenini bir kez kaybederseniz bir daha kolay kolay geri kazanamazsınız. Boğa erkekleri doğaları gereği sadık aşıklar olduğu için, başak kadınlarını dürüstlükleri ile cezbederler.

Başak burcuna sorumluluk yükledikçe endişelenirler, başak burcunun en büyük özelliği endişedir. Boğa burcu olgun bir yapıya sahip olduğu için bunun üstesinden rahatça gelebilir. Boğa burcu gönüllü olarak başak burcuna bırakır, Başak yeri geldiginde çirkefleşerek çiftin menfaatlerini korur. Başağın başa çıkamayacağı ciddi bir engelin ortaya çıkması durumunda boğa ipleri eline alır, gözünü karartıp önüne çıkan engeli ezer geçer. Bu yüzden bu çifti karşınıza almanız tavsiye edilmez. konu eften püften de olsa, hayat memat meselesi de olsa, galip gelirler.Onun huyları çoktur böyle birbirinizi daha iyi tanımak için büyük bir etkendir aslında bunları yapmak.

İkiniz’de artık tek başınıza geçinebilir ev kurabilirsiniz, önemli konularda fikir alışverişi yapabilirsiniz. Başak huzur doludur sadakatlidir ve güvenilirdir. Siz başağa güvenirseniz o da size güvenir ve karşılıklı güven duygusu altında bir ilişki sürebilirsiniz. Başak burcu zeki’dir ve sizi etkileyebilir, başaktan bir öğretmen gibi yararlanabilirsiniz onları iletişim aracı olarak görebilirsiniz. Başak yatak odasın’da çok iyidir bütün fantezilerinizi sizinle yapabilir ve sizi doyum noktasına taşıyabilir. Başağın yanın’da huzurlusunuzdur ondan ayrılmak istemezsiniz.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.