Boğa Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği

 

 

Boğa burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Boğa burcu kadını ve Koç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Koç burcu ve boğa burcu birbirlerinden farklı karakterlere sahip olup uyum sağlayabilen nadir burçlardandır. Koçun yıldırım hızını ancak çekici boğanın samimiyeti yavaşlatabilir. Siz ise bazen fazla ciddileşen Boğanın hayatına sürpriz ve eğlence katabilirsiniz. Her şeye rağmen şehvetli Boğanın yanında kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

Boğa ve Koç burcu zaman zaman birbirlerine ters düşseler de birbirlerini tamamlayacaklardır. Çünkü her ikisi de aklı başında kişiler oldukları için, orta yolu bulma konusunda zorlanmayacaklardır. Ama belki de onları bir araya getiren yine onların zıtlıklarıdır. Ancak her ikisinin de biraz inatçı olduğunu da söylemek gerekiyor. Bu durumda tartıştıklarında ilk adımı atan kim olur biz de merak ediyoruz. Bu ilişkide koç burcunun tutkulu bir aşık olması, boğanın başını döndürecektir.

Koç ve boğa hayata oldukça farklı pencerelerden baksa da, zor durumlarda ve uzun vadeli ilişkilerde oldukça uyumlu bir çift olacaktır. Bir koç, boğanın derdini çok iyi anlayacak ve ona karşı empati yapabilecektir. Bu iki burca mensup kişiler, ilk başta zorluk çekseler de, ilerleyen dönemlerde oldukça uyumlu ve ayrılmaz birer çift olabilirler. Önemli olan çaba sarf etmeleri ve istekli olarak ilişkiye başlamaları. Gerisini zamana bırakıp oldukça mutlu olabiliecek bu uyuma on üzerinden 8 veriyoruz.

Boğa burcu anlayışlı bir karakterdir. Güvenirliği kadarda sadıktır. Bu durumda koç burcuna güven vermekte hiç zorlanmaz.Boğa burcu uzun süreli ilişkilerden hoşlanır ve bunun için tüm emeğini harcıcaktır. Kalıcılıktan hoşlanır ve sürekli eş değiştirmek ya da yeni arayışlar içine girmek ona göre değildir. Boğa burcuna mensup kişiler genellikle tek eşli kişilerdir. Koç burcu da öyle. Koç burcu, bu ilişki ile hayatına düzen katarken, bu ilişki ile boğa burcunun hayatına da renk gelecektir. Bu ikili genellikle ben merkezli kişiler oldukları için, şimdilik ilişkilerindeki tek problem o olacak gibi görünüyor.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.