Boğa Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği


Boğa burcu kadını ve Terazi burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Boğa burcu kadını ve Terazi burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Boğa ve terazi uyumu inişli çıkışlıdır. Bazen çekici gelen terazi bazende itici gelebilir. Terazi burcu konuşkan ve tartışmasını seven bir karakterdir. Herkesle sohbet etmesi sizin gözünüzde kıskançlığa ve iticiliğe fırsat verecektir. Terazi burcu fikirlerine değer verilmesini ister, mantıklı yorumlar yapar, Boğa burçları ise terazilerin çok konuşmasını başkaları ile sohbet etmesini sevmez ve lüzümsüz bulur. Gergin bir gün sonunda eve gelirsiniz lakin terazi sizi bırakmaz konuşur’da konuşur susması için uyardığınız’da ise size küsebilir. Terazi her konuyu düşünür ve geç kararlar verir bu’da aşk ilişkilerin’de sorunlar yaratır.Bir konuyu enine boyuna yatayına dikeyine incelerler,ne yaparsanız yapın illa sizinle konuşacak ve derdini anlatacak fikir alışverişin’de bulunacaktır. Bundan kurtuluş yoktur artık sizin için. Sizin kararsızlığınız onun bu üstün kararlılığı bir yerde size iyi gelecektir.

Terazi burcu her zaman istediğinizi yapmayabilir. Bazen başına buyrukluğu sizi düşüncelere sürükleyebilir. Teraziye duydugunuz ilgi sizi aldatabilir. Terazi son derece ve net bir şekil’de kararlı bir yapıya sahiptir ve onu pasif hale getirmek yapılabilecek en büyük hatalardan biridir. Eğer kendini pasif duruma düşüren kişiyi bulur ise onla arasında artık ne var ise yoktur onun için. Öfkesi adeta bir alev topu gibidir. Boga’yi kızdırmaktan ve öfkesinden çok çekinen Terazi neden ve nasıl olduğunu anlamadan sizi etkileyerek, her dediğini yaptıracaktır.

Terazi dışarı çıkmak arkadaşları ile eğlenmek onlar ile zaman geçirmek ister ama siz eve düşkünsünüzdür aslında birbirinizi tamamlarsanız bazı konularda, sizin onun kadar arkadaş çevreniz yoktur ama onun arkadaş çevresi size’de yetecektir. Bu sizi yorabilir ama en iyisi sizler için orta noktayı bulmaktır bizce. Terazinin arkadaşları ile zaman geçirin ve terazinin nasıl olduğunu gözlemleyin. Terazi Venüs tarafindan yönetilmektedir ve oldukça duygusal ve romantiktir. Fiziki açıdan bir teraziyi etkilemek oldukça kolaydır. Sadakat konusunda terazi kadar iyi olan başka bir alan yoktur.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.