Burcunuzun Şeytani Tarafı Ne Söylüyor ?

Burcunuzun Şeytani Tarafı Ne Söylüyor ?

 

            Burçların karakter özellikleri farklıdır. Her burcun bazı baskın özellikleri vardır. Her burcun iyi yönleri kadar şeytani, kötü yönleri de vardır. İşte burçların baskın özellikleri:

 

 Koç      Öfkesine yenik düşebilir, intikam almayı düşünebilir. Çok inatçı davranabilir. Çıkarları için kurnazlık yapabilir. İsteğinin aksi olduğunda öfkelenebilir.

 

 Boğa     Her şeyden önce kendi rahatını düşünebilir. Kendi yanlışlarını kabul etmeyebilir. Çok inatçı olabilir ve haksızlığını kabul etmez. İntikamcı olabilir.

 

 İkizler     Başkalarını dinlemeyip kendi fikirlerini sunmak isteyebilir. Başkalarının hayatları hakkında fazla meraklı davranabilir. Sorunla karşılaştığında kaçabilir. Kimi zaman sözünde durmayabilir. Bazen sözleri tutarsız olabilir.

 

 Yengeç   Çok fazla alıngan davranıp çevresinde gerginlik yaratabilir. Kendi isteklerinin gerçekleşmesi için duygusal yönünü kullanıp duygu sömürüsü yapmaya çalışabilir. Bencil davranışlarda bulunabilir.

 

 Aslan     Kendi fikirlerinin her zaman doğru olduğuna inanır ve liderlik taslayabilir. Kibirli davranışlarda bulunabilir. Özür dilemeyi sevmeyip, hatasını kabul etmeyebilir.

 

 Başak     İnsanları olduğu gibi kabul etmeyip, kusurlarını bulabilir. Çevresindeki her şeyi kontrol altına almaya çalışabilir. Saplantılı davranışları olabilir.

 

 Terazi      Kişilere anlık hislerle davranabilir ve duyguları değişken olabilir. Birine bağlı kalmayı istemeyebilir. İlişkilerinde sadık olmayabilir.

 

 Akrep      Kendisini daima haklı görebilir. Başkalarının hayatlarıyla ilgili fazla meraklı davranabilir. Çevresindeki insanları kontrol altında tutmaya çalışabilir. Herkesin fikirlerini onaylamasını bekleyebilir.

 

 Yay       Verdiği sözleri unutabilir. Hatalarıyla yüzleşmekten hoşlanmayabilir. Her şeyi çok iyi bilircesine davranışlarda bulunabilir.

 

 Oğlak     Çevresindeki kişileri yönetmeye çalışabilir. Çok bilmiş insan edasıyla davranabilir. Yakın ilişkilerinde bile duygularını belli etmeyebilir. Kendi doğrularının dışında bir doğruyu kabul etmeyebilir.

 

 Kova     Hayatında her şeyden şikâyetçi olabilir. Aşk hayatında çok iyi bir eş olmayabilir. Partnerine karşı olan hislerinin olumlu veya olumsuz olduğunu anlamak güçleşebilir. Kendisi sızlanıp dursa bile sevgilisinin yakınmalarına ve davranışlarına katlanmayabilir.

 

 Balık      Bir kişiye bağlı olmaktan sıkılabilir. Kurallara uymayı sevmeyebilir. Hayal dünyasında yaşıyormuş gibi davranabilir. Geçmişine bağımlı yaşar ve bunu hayatında sürekli göz önünde tutar.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.