Hangi Burç Nelerden Korkar

Hangi burç nelerden korkuyor?

 

             Günümüzde pek çok alan ve olanağın gelişmesi gibi astroloji de önemli yollar kat etti. Burç yorum bilimi olan astroloji sayesinde insanların genel eğilimlerini, davranış bütünlerini, başarılı olduğu, olabilecekleri alan ve durumları bilebilmemiz mümkün. Bu bilgilerimiz arasında tabi ki insanların korkuları da yer alıyor. Peki, hangi burç nelerden korkuyor?


 

 Koç

 21 Mart - 19 Nisan tarihleri arasında yer alan koç burcu insanı önüne geçemeyeceği, engel olarak durduramayacağı olaylardan korku duyar. Yaşamaktan, hastalanmaktan, ölmekten, aşık olmaktan korkar o. Özgürlüğünü kısıtlayacak durumlardan uzak durmak ister.

 

 Boğa

 20 Nisan - 20 Mayıs aralığını kapsayan boğa burcuna sahip insanlar acele hareketlerde bulunmayı sevmezler. Ani ve hızlı seyir alan her şey onları ürkütür. Onların alışkanlıkları aheste aheste gelişen olay ve durumlardır.

 

 İkizler

 21 Mayıs ile 21 Haziran arasında olan İkizler özgürlüğüne düşkün bir burçtur. Belirli durum ve hareketlerin dayatılmasından, sınırlandırılmaktan, ne yapacağının söylenmesinden ürkerler. Pek çok ikizler burcuna sahip insan konuşma yetisinin elinden alınmasından da korkar.

 

 Yengeç

 22 Haziran - 22 Temmuz aralığında bulunan yengeçler aslında bakarsanız her şeyden korkar ve rahatsızlık duyabilirler. Başına bir şey gelme ihtimali onlar için ürkünçtür. Çocuk sahibi olmak, evde kalmak, evlenmek, hastalanmak... Her şey.

 

 Aslan

 23 Temmuz - 22 Ağustos aralığındaki aslanlar övülmeye bayılırlar. Kendini alkışlayacak, tatmin edecek birini bulamamak onlar için korkunçtur. Onun meselesi şovdur. Ve şovunu devam ettirememek onun için hiç de hoş değildir.

 

 Başak

 23 Ağustos - 22 Eylül aralığında bulunan başak burcu insanı virüsten, pislikten, mikroptan kısaca kendine hastalık geçirebilecek her türlü ortam ve şahıstan korkar. Gelişen olayların kontrolleri dışında olması onlara rahatsızlık verir. Bir diğer değişle titiz davranmayı seven bu burç kendi düşündüğü durumların dışında gerçekleşen her olaydan korkar.

 

 Terazi

 23 Eylül - 22 Ekim kısmını kapsayan teraziler içerisinde oldukları ortamın geriliminin yükselmesinden, elektriklenmesinden korku duyarlar. Sorunlu yerler onlar için direkt olarak uzaklaşılması gereken alanlardır. Ve bunu da her zaman gerçekleştirirler.


 

 Akrep

 23 Ekim - 21 Kasım tarihlerinde bulunan akrepler, tam bir korku girdabı içindedirler. Onlar için korku bir ikilemdir. Aşık olmaktan korkarlar ama aşık olurlar. Birini kaybetmekten korkar ama kaybetmemek için elinden geleni yapar.

 

 Yay

 22 Kasım - 21 Aralık arasında olan yay burcu en cesur olan sıfatına her zaman sahip olsa da aslında en korkak olandır. Kafasında yer edenlerin gerçek hayata uygulanamaması onu korkutur. Ve gerçeklerle karşılaşmaktan rahatsızlık duyar.

 

 Oğlak

 22 Aralık ile 21 Ocak tarihlerini kapsayan oğlaklar içerisinde bulundukları durumların dışarıdan görünüşlerinden, yorumlardan korkarlar. ''Acaba ne der? Acaba ne derler?'' onların içine yerleşmiştir neredeyse. Parasız pulsuz kalmak, çaresizlik korktukları durumlardır.

 

 Kova

 28 Ocak ile 18 Şubat tarihlerinde bulunan kovalar, klişeleşmekten, tekdüzelikten, rutinden korkarlar. İstemedikleri durumlar, değiştiremeyecekleri olaylar, gözlem altında kalmaktan korkar ve ürkerler.

 

 Balık

 19 Şubat - 21 Mart tarihleri arasında olan balık burcu insanı yaşamayı sever. Olduğu gibi ve spontane olarak. Akışına bırakarak yaşamak ister. Bu nedenle yapacağı işlerin sınırlanması, zaman limiti koyulması, rapor verme gerekliliği onlarda büyük kaygı oluşturur. Zamanla yarışmayı asla istemezler.


 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.