İkizler Burcu Kadını - Boğa Burcu Erkeği


ikizler burcu kadını ve Boğa burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, ikizler burcu kadını ve Boğa burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

ikizler ve boğa uyumu tabikide biraz uğraş gerektirecektir. Yalnız bu burç kadar size hiç bir burcun erkeği güven veremez. Boğa erkeği güvenilir, dürüst ve dayanıklıdır. Sizede zararı olacağını düşünmüyorum. Eğer durumları zorlaştırmayıp uyumlu olursanız, onunla çok kolay anlaşabilirsiniz. Boğa burcu toprak grubuna mensuptur, ikizler burcu ise hava grubuna mensuptur. Farklı elementlerin grubuna dahil olan ikizler ve boğa burcu birlikteliği için zıtlıkların uyumu da olabilir, birbirlerinden kaçışın yolu da olabilir. Bu ilişki ya olacak, ya da olmayacaktır. Çünkü iki farklı karakterin birlikteliği olacağı için, birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekir.

Ortak ilgi alanınızı oluşturan gezmek ve dostlarla birlikte olmak, evlenince Boğa insanı için sona erecektir. Kendi dört duvarı, akşamları onun için vazgeçilmezdir. Sizi, arkadaşlarına ev sahipliği yapmak, bakımlı bir eve sahip çıkmak ve güzel görünmek konusunda tekeline alacaktır. Geleneksel değerler onun için çok önemlidir. Boğa burcu ne istediğini bilir ve karşısındakinden de bunu bekler. İkizler burcu da aynı şeyi yapabilirse, hayattan ne istediğini bilirse, bu ilişki için umut olacaktır. İkizler, tartışmak ve kavga etmek için çok şey bulabilir, bu da boğa burcunun başını ağrıtabilir. Ancak boğanın sakinliği karşısında ikizler de fazlası ile sıkılabilir. O dışarı çıkmayı, eğlenmeyi, gezmeyi, arkadaşlarına vakit ayırmayı sever. Boğa ise çalışmaktan zaman zaman bunlara vakit bulamayacağı için, birbirlerini ihmal edebilirler.

Boğa burcu ve ikizler burcu ilişkisi, genellikle bir hata olarak yorumlanır. Çünkü her ne kadar umursamaz ve sallamaz gibi görünebilir ancak bu sırada kendi iç dünyasında da kıskançlıktan çatlıyor olabilir. İkizler ise onun bu iç dünyasını fark edemezse, bu ilişki çıkmaza girebilir. Bu durumda da ilişki başlamadan bitebilir. Ama ikilinin arasındaki çekim, bir anda tüm bilinenleri değiştirebilir ve harika bir ilişki de ortaya çıkabilir. Ama yine de bunun için her iki tarafın da çok çalışması gerektiğini unutmamak gerekir.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.