İlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

İlişkide Erkekler Neden Sinirlenirler

 

            Sahiplenme iç güdülerinin çok fazla olması ile birlikte erkeler çok çabuk sinirlenmektedirler. Fıtratları gereği erkek ve kadınlar bazı zamanlarda birbirlerini anlama zorluğu çekebilmektedirler. Özellikle erkeklerin vazgeçilmez hobisi olan maç seyretmek kadınların çokta hoşlarına gitmemektedir. Erkeklerin kadınlara nazaran daha sert ve güçlü oldukları bilimsel verilerle de kanıtlanmıştır.

 

 Erkeklerin Sinirlendiği Şeyler

 

            Alış veriş konusunda kadınlar kadar ince düşünmeyen erkekler partnerleriyle birlikte çıkılan alış verişlerde oldukça sinirlendikleri gözlenmektedir. Karşı cinse nazaran planlı ve programlı olmayan erkekler hayatı daha basit yaşamayı seçmektedir. Temizlik konusunda da yüzeysel düşünen erkeler onlar evdeyken ev temizlensin istememektedirler. Alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklara karışılması da onları oldukça sinirlendirerek tepki vermelerine yol açmaktadır. Çiftlerin kavgalarının başında ise birbirlerini anlamaması gelmektedir ve erkek tepkisini daha net belli etmektedir. Kadınlar kelimeleri beyinlerinde erkeklerden fazla şekillendirdikleri için erkekler bunu anlamakta zorluk çekebilmektedirler. Erkekler duygusal ve romantik şeyleri kadınlar kadar çabuk kavrayamamakla birlikte bu tarz şeyleri gereksiz görmektedirler. Erkekler kadınlara kıyasla kendilerini ifade etmekte daha pasif olduklarını düşünmektedirler. Kendilerini anlatamama onları sinirlendirmek için oldukça geçerli bir sebep olarak görülmektedir.

 

 Erkeklerin Sinirlenme Sebepleri

 

 Ünlü hayranlığı; Eşlerinin bir ünlüye ilgi duymasına katlanamayan erkekler bu duruma çok sinirlendikleri bilinmektedir.

 

 Eski erkek arkadaş konusu; Eski erkek arkadaşından bahsetmek kişinin karşılaşacağı sert tepkiye yol açmaktadır. Eski sevgiliyle kendini kıyaslayan erkekler partnerine sinirlenmekte kendini oldukça haklı görmektedir.

 

 Alış veriş Çılgınlığı; Erkeklerin en tahammül edemediği şeylerden bir tanesi de saatlerce alış veriş yapmak olarak bilinmektedir.

 

 Yanlış kıyafet seçimi; Kadınların vücut hatlarını belli eden ve abartı dekolte kıyafetler erkekleri pek memnun etmemekle birlikte onları oldukça germektedir.

 

 Erkeklere baskı uygulamak; Özellikle eşlerine çok fazla baskıcı davranan kadınlar erkeklerin kendilerini iyi hissetmemelerine ve sinirsel tepkilere yol açmaktadır.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.