Koç Burcu Kadını - Yay Burcu Erkeği


Koç burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %100 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Koç burcu kadını ve Yay burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Koç burcu kadını ve yay burcu erkeğinin uyumu son derece heyecan vericidir. Macera seven yay burcu, koç burcu kadını için muhteşem bir ilişki olabilir. Özellikle doğada macerayı çok sever yay burcu özgürlüğe oldukça düşkündürler. En sonunda kendiniz gibi idealist birine buldunuz. Bu beraberlik, alış veriş gibi renkli ve ateşli bir ilişki olacaktır. Çiftler birbirini anladığı sürece bir sorun yok! Beraberlik arkadaşlık boyutunda son derece heyecanlı ve zevkli olabilir.Yayın ortamlardaki uyumluluğundan mutlaka koç burcu yararlanmalıdır.

Ancak her ikisinin de yöneten taraf olması, aşk ilişkilerinde problemler doğurabilir. Her ikisi de yönetilmekten hoşlanmadıkları için, kendi bildiklerini okumak isteyebilirler. Bu da zaman içinde birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olabilir. Koç burcu, olayları çok hızlı kavradığında, kısa sürede sorunları çözme yeteneğine sahiptir. Her ikisi de analitik düşen ve yönetici ruhlu kişiler oldukları için, bu yönleri ile birbirlerine benzerler. Bu nedenle iyi birer arkadaş olacaklarına hiç şüphemiz yok.

Bu iki burç en kötü anlarda birbirine sahip çıkarak birbirlerinin arkasını kollayacaktır. Kesinlikle birbirine kin tutmayacak bu çift yatakta da oldukça uyumludur. Çaba sarf ederse, bu iki çift oldukça uyumlu ve uzun vadeli ilişkilere açıktır. Koç burcu ve yay burcu ikilisi, astrolojik açıdan uyumlu bir çifttir. Bunun dışındaki konularda oldukça uyumlu ve iyi anlaşan bu iki burç, gerektiğinde duygusal olabildiği gibi, kimi zaman kırıcı olabilir. Ancak çiftler birbirini anladığı sürece bir sorun yok!

Bu yapısı sayesinde, ilişkideki problemleri çözmek de yine koç burcuna düşebilir. Yay burcu, özgürlüğüne çok düşkün bir burçtur. Ayrıca koç burcu sözlerini sakınmayan bir burç olduğu için, zaman zaman karşısındakinin kalbini kırabilir. Koç burcu insanları eğlenceli kişilerdir. Yay burcu da ona ayak uydurmakta zorlanmayacaktır. İkisi de eğlenceli kişiler oldukları için bu eğlenceli bir ilişki olacaktır. İkisinin de ben odaklı bir burç olması, bu ilişkiyi zorlayabilir. Ama birbirlerini alttan almayı öğrenebilirlerse, bu ilişki zaman içinde ideal bir çift olabilir de. Bu ilişkinin %60 başarı şansı var.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.