Koç Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği


Koç burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Koç burcu kadını ve Aslan burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Aynı ruhu taşıyan koç ve aslan burcu aralarına kimseyi almadan mutlu bir hayat sürebilir. Birlikte oldukça uyumlu olacak, sürekli ve bitmek bilmeyen sohbetler, birbirini anlayışla karşılama ve sürekli fikir alışverişiyle koordineli bir şekilde ilişkisini yürüten bu iki burç evlilikte de oldukça mutlu olacaktır.

İkili, birlikte saatlerce sohbet edecek ve bundan hiç sıkılmayacaklardır. Aslan burcu sadıktır ve uzun ilişkilerin insanıdır. Koç burcu sevgilisine sadık kalmayı başarabilirse, bu ilişki de uzun bir ilişki olacaktır. Koç burcu ve aslan burcu ikilisinin özellikle çok iyi birer arkadaş olacaklarını söylemek gerekiyor. Koç burcu sosyaldir ama aslan burcu zaman zaman içine kapanabilir.

En zor anlarda bile birbirini anlayan bu iki burç, lüks hayattan da oldukça zevk alır. Güzel giyinmesini bilen ve seven iki uyumlu burcun en güzel özelliği yatakta da uyumlu olmalarıdır. Bir koçun karşısına aslan çıkmışsa bu iki çift birbirini kesinlikle bırakmamalıdır. Bu ilişkide tek dikkat etmeniz gereken nokta aslanın o aslan gururunun kırılmaması ve incinmemesini sağlamak olacaktır. Gerisi hikaye, bu iki romantik burç bir araya geldi mi fazla söze gerek yok! Sakın birbirinizi bırakmayın!

Her ne kadar lüks zevkleri ve sosyal bir çevresi olsa da, aslan burcu gerçekten aşık olduğunda sevgilisi ile baş başa vakit geçirmekten daha çok hoşlanır. Katı bir karakter gibi görünse de, içinde duygusal ve tutkulu bir aşk yatar aslanların. Koç burcu bunu fark ettiğinde, aslan ile daha çok vakit geçirmek isteyecektir. Bu ikilinin arasında eksik olan romantizm olabilir. Her ikisi de bu konuda biraz beceriksizdir. Ama iyi bir iletişime sahip oldukları için, bu sorunu da konuşarak çözebilir ve ilişkilerine biraz heyecan ve hareket katabilirler.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.