Koç Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği


Koç burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Koç burcu kadını ve Koç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Aynı burca mensup kişiler oldukça uyumlu olacaktır. Ortak nokta bulmakta iyidirler. Zaman zaman aynı şeylerden zevk alan bu ikili, oldukça dinamik ve enerjik bir çift olarak etrafındaki insanlara enerji yayarlar. İki koç bir araya geldiğinde aralarına kimse giremez ve birlikte zaman geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar.Kimi zaman birbirlerine karşı kırıcı olabilseler de, koç burcuna mensup çiftler aralarındaki problemi konuşarak hızlı bir şekilde çözerler ve sorunu fazla büyütmezler. Ayrıca koçların sevecen yapısı birbirine karşı uyumunu daha da arttırarak çiftlerin arasındaki bağı arttıracaktır.

Koç ve koç ilişkisi için uyumlu diyebiliriz. Yalnız dikkatli olmaları gerekir. Karşısındaki kişi ile benzer özelliklere sahip olduklarından, birbirlerinden sıkılabilirler ve zaman zaman itici gelebilirler. ama her ikisinin da sadakat konusunda bazı sıkıntıları olabilir. Koç burcu, ancak gerçekten aşık olduğu zaman gerçekten sadık kalabilir. Bu zaman içinde gerçek bir aşka da dönüşebilir. Ama zor olacağını söylemeliyiz, çünkü her ikisi de yönetmeyi seven ve lider kişiler oldukları için, bu ilişki de kimse ipleri diğerinin eline vermek istemeyecektir.

Koç burcu kadını cesur ve inatçıdır. İnatçı bir kadın ve inatçı bir erkek, bir arada zor bir ikili olabilir. En ufak bir kavga bile büyüyebilir. Bu konuda özellikle dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz. Bu ikili bir şeyleri içinde tutup da patlayacakları zaman oradan kaçmak gerekebilir. Koç burcu, genellikle dışa dönük kişilerdir. Birlikte sosyalleşmek ikisinin de hoşuna gidecektir. Ama birlikte daha çok baş başa vakit geçirmeleri gerekiyor. Bu ilişki, ya başta bitecek ya da ömür boyu sürecek bir ilişki olacak. Koç burcunun diğer bir koç burcundan vazgeçmesi pek de kolay olmayabilir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.