Terazi Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği


Terazi Burcu - Yengeç Burcu

Terazi Burcu burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Terazi Burcu burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Terazi ve Yengeç burçları iki tarafta ilişkilerine çok önem verirler aşk hayatları ise son derece çekici, güzel ve eğlenceli olabilir, sorunlar ön planda olmayacaktır ve mutlu olma ihtimalleri oldukça yüksektir. Her iki burçta kibar ve hassas yapıda olmalarına karşın, bu beraberliğin süreklilik kazanabilmesi için sabır şarttır. Zira her iki burç da öncü ve hareketli karakterdedir ancak olaylara yaklaşımlarında bariz farklılıklar söz konusudur. Terazi objektif, dengeleyici ve olayları adil bir biçimde ele alırken, Yengeç fazla sahip olmacı ve sübjektif yaklaşımlarda bulunabilir.

Yengeç fazlasıyla alıngan da olabilir. Terazinin iyi niyetine karşın, Yengeç gereksiz endişeler yüzünden ilişkide yıpranmalara neden olabilir. Zira Yengecin her şeyin duygusal içeriği ile çok fazla içli dışlıdır. Kendisini olayların dışına alarak bakamayabilir. Yengece göre de Terazi fazla diplomatik, samimi görünmeyebilir. Yengeçler Terazileri hafiflik ve kayganlıkla da suçlayabilirler. Bu beraberlik arkadaşlık düzeyinde hoş olabilir.

Aşk hayatında ise çok daha büyük bir sabır ve kişilik çatışmalarından uzak kalmaları gerektirir. Terazi burcu ve yengeç burcu birlikteliği, genel olarak olumlu ve uyumludur. Bu ikili, kendilerinde olmayan özellikleri karşısındaki kişide bulacakları için, bu birliktelik uzun süreli bir birliktelik olacaktır. Zaman geçtikçe birbirlerinden uzaklaşmamaları için, bu ilişkiyi monotonluktan kurtarmaları gerekecek. Birlikte sinemaya gidebilir, akşam yemeğini dışarıda yiyebilirler. Böylece sürekli konuşacak bir şeyleri olacaktır.

Terazi de en az Yengeç kadar duygusallığa ihtiyaç duyar. Dolayısıyla bu çiftin cinsel yaşamı romantizimle bezenmiş, nezaketten ve yumuşaklıktan asla uzaklaşmayan bir birlikteliktir. Duygularını rahatlıkla konuşması ve davranışlarıyla ifade edebilen Terazi Yengecin rahatlamasında önemli bir rol oynar.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.