Yengeç Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği


Yengeç Burcu - Akrep Burcu

Yengeç burcu kadını ve Akrep burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Yengeç burcu kadını ve Akrep burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Yengeç ve Akrep burçları ikisi de Su elementindeki bu burçlar oldukça iyi uyum anlaşan bir çifttir. Eğer bir akrebi 3 kelimeyle tarif edin deseler 3 kelimem de tutku olurdu. Kuvvetli bir iradeye ve gelişkin rezervlere sahip Akrep, Yengeçin endişelerini nasıl dindireceğini ve duygusal olarak onu nasıl tatmin edebileceğini çok iyi bilir. Duygularını içinde yaşasa da, çok derin bir duygu dünyasına sahip olan akrebi anlayabilecek burçlardan biri de yengeç burcudur.

Aynı elementten olmanız sayesinde aranızda konuşma geçmese de, içinde bulunduğunuz duygusal ortam ve sezgiler sayesinde birbirinizi derinden anlayabilirsiniz. Yengeç pek çok eksik özelliğini Akrepte bulacak ve ona doğal biçimde çekilecektir. Zira Akrep gizemli, kararlı ve derinliği olan bir burçtur. Yengeç Akrep’teki tutkuyu keşfedecek ve kendisini aşka yakın bulacaktır. Ayrıca her iki burç da güvenlik içinde olmak isterler. Ancak bu beraberlik çoğu zaman, iki tarafında su elementinden olması dolayısıyla kimi zaman aşırı sessizleşebilir ve pek çok şey gizli olmaya da başlayabilir. Gerek Yengeç gerek Akrep gizleyici ve şüpheci olduklarından eğer bazı yanlış anlamalar söz konusu ise, tarafların birbirlerine derhal açık ve net olmaları gerekir. Aksi takdir de, güvensizlik yüzünden beraberlik yara alabilir.

Bu beraberlikte Yengeçler Akreplere hayata daha geniş bakma, merhamet gösterme yolunda yardımcı olabilir. Akrepler ise Yengeçlere daha cesur ve romantik olma yolunda destek vereceklerdir. Akrep burcunun arada bir size yönelen öfkesi ile nasıl baş edeceğinizi sezgileriniz sayesinde iyi bilirsiniz. Siniri ne zaman ve nerede sakinleştireceğinizi iyi bilirsiniz ve siz onu tatlılıkla, sezgilerinizle ve konuşarak yola getirmeye çalışın. Akrep, içinde gizlediği duygusallığını ve tutkusunu yengeç burcu ile su yüzeyine çıkaracaktır. Romantik bir burç olan yengeç burcu, tutkulu aşkı ile akrep burcunu etkilemeyi başaracak.

Akrep burcunun delici bakışları ve üzerindeki şeytan tüyü sayesinde, daha ilk anda yengeç burcunu etkilemeyi başaracaktır. Yengeç burcu, sevdiğini kaybetmekten korkar. Bunun için de onun istediği bir gibi olmaya çalışır. Onun bu çabaları, akrep burcunun da çok hoşuna gidecektir. Akrep burcu yaşamında cinselliğe yoğun şekilde ihtiyaç hisseder. Ancak cinsellik Akrep için de duygusallığın ve romantizmin farklı bir boyutudur. Dolayısıyla bu ikilinin seks yaşamı oldukça şefkatli ve duygusal, ayrıca doyurucudur.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.