Yengeç Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği


Yengeç Burcu - İkizler Burcu

Yengeç burcu kadını ve İkizler burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %40 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Yengeç burcu kadını ve ikizler burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Hava burcundan olan İkizler Su elementinden olan Yengeç için zorlayıcı ilişkilerden birisidir. Aslında iki burçta saldırgan ya da dikbaşlı değillerdir ancak Yengeç İkizleri güvenilmez ve kendisi gibi fazla huzursuz bulabilir. Yengeç duyguların, hatıraların, geçmişin ve hassasiyetlerin burcudur. Yengeçlerin iç dünyası son derece zengin burçlardır. İkizler ise zihinsel yönden güçlü ama duygusal boyutta Yengeç kadar derine inmek istemezler. Kısacası, Yengeç bu beraberlikte yeterli duygusal cevap alamadığı için hayal kırıklığı yaşayabilir.

Aynı zamanda İkizler Yengeçten bir önceki burç olduğu için sizin gizli, hassas yönlerinizi de çok iyi bilebilir, hatta sizi zayıf tarafınızdan yaralayabilir. Duygusal boyutta bağlanma ve kararlılık arayan Yengeç için İkizler çok iyi bir partner olamayabilir. Arkadaşça beraberlikler bu ikili için en iyi alternatif olabilir. Bir aradayken sözden söze, duygudan duyguya hızla geçebilirsiniz. İş hayatında Yengeç ekonomik konularda, İkizler ise daha çok pazarlama kısmında olacak biçimde bir rol paylaşımı yapılabilir.

Yengeç burcu ve ikizler burcu kusursuz bir çift olmasa da, kötü bir ikili de değildir. Her ikisi de hem duygularını hem de mantığını konuşturabilir. Özellikle ikizler burcunun entelektüel yapısı, yengeç burcunu kolayca etkileyecektir. İkizler ise yengecin tutkulu bakışlarına hayran olabilir. Derin sevginin yaşanacağı bu ilişkinin uzun sürmesi biraz da yengeç burcunun ellerinde. Bu ikili yatakta bile bir birine zıtlar, ikizler konuşkan ve şakacıdır, siz ise daha ciddi ve duygusalsınız. İkizler yüzeyde yaşar, her şeyi hafife alır ve sizin gibi derinlere dalmayı hem istemez hem de beceremez. Onun her şeyi, seksi, aşkı bile analiz etme merakı size fazla gelecektir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.