Yengeç Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği

 
Yengeç burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %40 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Yengeç burcu kadını ve Koç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Yengeç ve koç burçları, karakter yapısında birbirlerine epey zıtlar. Çoğu zıtlıklarda, tartışmalar katlanılmaz olabilir. Ancak bu zıtlık uyumsuz bir çift olacakları anlamına gelmez. Koç ateş burçlarının birincisidir, hayat dolu, gürültücü, küstah, saldırgan ve düşüncesiz, kendisi gibi kişilerden oluşan bir toplumda, güvenilir aile çemberinden daha rahat hisseder ve siz Yengeç kadını olarak bu durumdan acı çekersiniz.

Su ve ateşin bir arada olması her zaman zordur. Su ateşi söndürebilir, ateş te suyu yakıp buharlaştırabilir. Yengeç hassas ve güvenlik arayan bir yapıdadır ve olaylara yaklaşımında güvene önem verir. Halbuki Koç cesur ve sürekli sesini yükseltmeyi tercih eden doğasıyla Yengeçlere fazlasıyla huzursuz edici gelecektir. Bu beraberlik en iyi iş alanında verimli olabilir. Yengeç Koçu daha hesaplı riskler almaya ikna eder, Koç ise Yengecin aşırı muhafazakar ve önlemli yapısını dengeleyebilir. Ancak gerek arkadaşlıklar gerekse evlilik hayatında bu ikili birbiri ile sürekli bir savaş halindedir. Yengeç sessiz ve derinden kendine bağlayıcıdır. Koç gürültülü ve samimidir ama Yengeç ona güzel tuzaklar hazırlayabilir.

Koç açısından Yengeç fazla bağlanan ve her şeyi gizleyen bir yapıdadır. Yengeç açısından koç çok daha bencil ve merhametten yoksun gözükebilir. Bu temel farklılıklar törpülendiği sürece uyum söz konusu olabilir. Bu ikili aralarındaki zorlukları aşarlarsa bir ihtimal kısa bir süre sonra evli olarak görebilirsiniz. Zaten oldukça romantik ve tutkulu olan yengeç, koç burcunu da kendine uydurabilirse, birlikte iyi bir çift olabilirler. Yengeç burcu ve koç burcu ilişkisinde, önemli olan ikilinin aralarındaki farklılıkları aşa bilmesidir. Yengeç burcunun morali bozulduğunda, koç burcu ona destek vermelidir. Böylece birbirini tamamlayan bir çift olacaklar. Bu ikili, arkadaşlıkta da oldukça başarılı bir ikili olurlar. Koç ve Yengeç birbirlerine ateş ve su kadar terstir, ama zıt kutuplar birbirini çeker.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.