Yükselen İkizler

Yükselen ikizler

 

             Yükselen ikizler insanı değişken ruha sahiptir. Çok mutluyken bir anda aklına gelen geçmiş bir konuya takılarak mutsuz olabilmekte ve surat asabilmektedir. Bakış açıları da ruh durumlarına göre değişkenlik gösterir. Keyifleri yerindeyken pek çok olayı polyanna gibi algılayabilmeleriyle birlikte keyifsiz olduklarında en güzel olaylar bile gözlerine kötü görünebilir.

 

             Yükselen ikizler insanı dostluğa ve aile ilişkilerine son derece önem verir. Her şeyden önce sevdiklerinin neler hissettiği ve düşüncelerini önemserler. Bu sebeple bir işe başlamadan ya da önemli bir karar almadan önce muhakkak yakınlarına danışırlar. Kararlı oldukları kadar yaptıkları işlerde de tutarlıdırlar. Kafaları sürekli bir şeylerle meşguldür. İki iş aynı anda düşünebilmeleri sebebiyle bir anda sessizleşebilirler. Aynı anda iki farklı karara da varabilirler.

 

             Özgürlüklerine oldukça düşkündürler. İşle ilgili sorumluluk alabilirler ancak tüm sorumluluğu yükselen ikizler kişisine vermek çok doğru bir karar değildir. Çabuk sıkılabilir ya da işin yükü sebebiyle kolaylıkla vazgeçebilmektedirler. İlgi çekmeyi severler, bu sebeple ilgilerin dağıldığını hissettiği anda hızlı bir şekilde başka bir işe yönelerek yine tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarabilirler. Evlilikleri genellikle sorunlarla sarsılır. Bunun en büyük sebebi yükselen ikizler kişisinin duygu durum değişkenliğidir. Bugün mutluluktan uçmasını sağlayan şey, bir gün sonra hiç hoşuna gitmeyebilir.

 

             Çoğu zaman hayatın olumsuz yanlarını gören yükselen ikizler insanı ilişkilerinde güven sorunları da yaşamaktadır. Birine tam anlamıyla güvenmesi için çok zaman geçirmesi gerekmekte, ufacık bir hata da güven duygusunu bir anda yerle bir etmektedir. Yükselen ikizler insanı konuşmayı ve eğlenmeyi çok sever. Girdiği ortamların enerjisini kısa sürede yükseltir. Onunla vakit geçirmek keyifli olduğu için de oldukça fazla arkadaşı vardır. Ancak dostum diyebileceği insan sayısı, tüm elemeleri tamamlamıştır. Bu sebeple de bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıdadır. Arkadaşlıklarında da güven duygusu ön plandadır.

 

             Olayları birden çok açıdan değerlendirebilme yeteneği sayesinde çoğu zaman fikrine ilk başvurulanlardan olmaktadır. Çevresindeki insanlar yükselen ikizlerin öngörülerini de önemsemektedir. Konular üzerinde oldukça fazla düşündüğü için pek çok kişinin göremediği durumları da görebilmekte, adımlarını da bu durumlara göre temkinli bir şekilde atmaktadır.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.