Yükselen Koç

Yükselen Koç

 

             Yükselen koç kişisi oldukça enerjiktir. Her zaman enerjisi ve başarılarıyla ön planda olmak isterler ve bu uğurda ne gerekirse yapmaya hazırdırlar. Rekabet ortamları tam anlamıyla yükselen koç insanına göredir. Hiçbir rekabet ortamından kaçınmazlar hatta ortaya ilk atılan ve rekabet ortamını yaratan yükselen koçtur. Başarısız olmaya ve mutlak yenilgiye asla tahammül edemeyen yükselen koç bu uğurda çok fazla çalışır.

 

            Yönetilmek, emir altına girmek asla bir yükselen koç a göre değildir. Bu sebeple genelde kendiişlerini yaparlar. Ticari zekâya da sahiptirler, bu özellikleri de onları kendiişlerini yapmaya iten bir durumdur. Kendi ortamlarını kendileri yaratırlar ve bulunmak istemedikleri ortamlarda nezaketen bile olsa bulunmamayı tercih ederler. Oldukça sabırsız ve aceleci olmaları da bilinen özelliklerindendir. Beklemeye tahammül edemezler, bu sebeple yardım almak yerine kendiişlerini genellikle kendileri yapmayı tercih ederler.

 

             İlişkilerinde de her konuda olduğu gibi bağımsız olmayı tercih ederler, hesap vermek ya da sürekli bir arada bulunmak yükselen koç insanına uygun bir davranış değildir. Ne kadar aşık olursa olsunlar en çok özgürlüklerine aşıktırlar. Risk almaktan da korkmazlar, bu özellikleri kimi zaman oluşabilecek tehlikelere karşı yükselen koç insanını hazırlıksız yakalamakta, sıkıntılı durumlar yaşanmasına sebep olmaktadır.

 

             Dış görünüş yükselen koç için çok önemlidir. Karşısındaki ne kadar iyi olursa olsun ilk değerlendirmesi her zaman dış görünüşle ilgilidir. Bu kendisi için de geçerlidir. İstediği kadar hasta ve yorgun olsun asla bakımsız bir halde görünmemektedir. Kilosuna da çok dikkat eder. İradeli yapısı sayesinde güzel yiyecekler asla bir yükselen koç kişisini kandıramaz. Bu özelliği sayesinde zararlı alışkanlıkları da kolay kolay edinmezler.

 

             Ekonomik açılardan da her zaman güvende olmak ister. Bir işe devam edebilmesinin ilk koşulu sağladığı maddi kazançtır, para kazanmadığı bir iş için vakit kaybetmez ve direnmez. Her zaman önde olma arzusu sebebiyle başarılı olamadığı kimi konularda başka insanlara göre daha fazla üzüntü yaşamakta, küçük problemleri büyük problemler haline getirmektedir. Tek düze bir yaşam da yükselen koç insanına göre olmadığı için aynı yerde uzun süre kalamaz. Bu durum yaptığı iş içinde kimi zaman geçerli olabilmektedir.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur
OkErkekler İlişkiden Ne Bekler
OkHangi Ay Hangi Burç - Aylara Göre Burçlar
OkBurçların Tarihleri ve Önemi
OkBurç Uyumlarının Önemi
OkBurçlara Göre Cinsellik
OkBurçlara Göre Ayrılık ve Sebepleri
OkHangi Burç Nelerden Korkar
OkBurçlar hayatınızın amacı için neler söylüyor

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.